ZöldOkos Kupa 2019

Köszönjük, hogy részt vettetek a ZöldOkos Kupán!

Gratulálunk a nyerteseknek!

A 2019. évi ZöldOkos Kupa döntőjének eredményei

Helyezés / Csapat
Pont
1. hely
Viharsarki elvtársak
88
2. hely
Polimetil-metakrilát
82
3. hely
Kék Bolygó
80
4. hely
Veszprémi Csodabogarak
77
5. hely
Okoskák
70
6. hely
Gönci vagányok
69
6. hely
(H)egységben az erő
69
8. hely
Bolyaisok
58
-
Kengurugang
-

A 2019. évi ZöldOkos Kupa regionális középdöntőjének eredményei

Keleti régió
Közép régió
Nyugati régió
Helyezés / Csapat
Pont
1. hely
Gönci vagányok
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola
90,5
2. hely
(H)egységben az erő
Szegedi Alsóvárosi Általános Iskola
88
3. hely
Viharsarki elvtársak
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
86,5
4. hely
Jegespóni
Felső-Mátrai Zakupszky László Általános Iskola és Óvoda
85
5. hely
Okos kecskék
Vári Emil Általános Iskola
82,5
6. hely
Álmos lajhárok
Diósgyőri Gimnázium
80
Helyezés / Csapat
Pont
1. hely
Polimetil-metakrilát
Szentendrei Református Gimnázium
91,5
2. hely
Bolyaisok
Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium
86
3. hely
Kék Bolygó
Kőkúti Általános Iskola Fazekas Utcai Tagintézménye
83
4. hely
HoloBoxZrt
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
82
4. hely
Zöldokos csajok
Talentum Református Általános Iskola, Székesfehérvár
82
5. hely
Szuper Hármas
Bátyai Általános Iskola
78
6. hely
Infinity team
Budapest XXII. Kerületi Budai Nagy Antal Gimnázium
77
Helyezés / Csapat
Pont
1. hely
Veszprémi Csodabogarak (megváltozott név)
Padányi Biró Márton Római Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola
93
2. hely
Okoskák
Eötvös József és Liszt Ferenc Általános Iskola
90
3. hely
Kengurugang
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium
88
4. hely
Fotoszíntévesztők
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola
85
5. hely
NASA
Vokányi Általános Iskola
83
6. hely
Ezüst Sólymok
Körmendi Kölcsey Utcai Általános Iskola
79
7. hely
Agymenők
Kónyi Deák Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
76

A 2019. évi ZöldOkos Kupa megyei elődöntőinek eredményei

Keleti régió
Közép régió
Nyugati régió
Helyezés / Csapat
Pont/Idő
1. hely - Szabolcs-Szatmár-Bereg
Okos kecskék
Vári Emil Általános Iskola
47
/
36
1. hely - Heves
Jegespóni
Felső-Mátrai Zakupszky László Általános Iskola és Óvoda
43
/
29.2
1. hely - Csongrád
(H)egységben az erő
Szegedi Alsóvárosi Általános Iskola
46
/
33
1. hely - Borsod-Abaúj-Zemplén
Álmos lajhárok
Diósgyőri Gimnázium
40
/
27
1. hely - Jász-Nagykun-Szolnok
Kifffiúk
Mezőtúri II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
42
/
21
1. hely - Hajdú-Bihar
Gönci vagányok
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola
48
/
30.23
1. hely - Békés
Viharsarki elvtársak
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
42
/
14.48
2. hely - Szabolcs-Szatmár-Bereg
Unsziszaszarvaskornisok
Vári Emil Általános Iskola
44
/
27
2. hely - Heves
Karcsik
Erdőteleki Mikszáth Kálmán Általános Iskola
36.5
/
29.5
2. hely - Csongrád
Zöldbékák
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium, Általános Iskola Pallavicini Sándor Általános Iskolája
44.5
/
31
2. hely - Borsod-Abaúj-Zemplén
KisKörnyezetvédőkKlánja
Diósgyőri Gimnázium
37.5
/
20
2. hely - Jász-Nagykun-Szolnok
Hiúzok
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola
41.5
/
31
2. hely - Hajdú-Bihar
ÖKOmák
Barsi Dénes Általános Iskola
45.5
/
35.22
2. hely - Békés
Zöld Ászok
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Rákóczitelepi Tagintézménye
41
/
14.43
3. hely - Szabolcs-Szatmár-Bereg
3 Élet
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola
44
/
36
3. hely - Heves
TSZS team
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola
34
/
28
3. hely - Csongrád
Greenius
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium, Általános Iskola Kossuth Lajos Általános Iskolája
38.5
/
30
3. hely - Borsod-Abaúj-Zemplén
Pandák
Diósgyőri Gimnázium
37.5
/
30
3. hely - Jász-Nagykun-Szolnok
Vörös rókák
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola
37.5
/
42
3. hely - Hajdú-Bihar
zöldiKÉK
Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
44
/
30.37
3. hely - Békés
Mistakers
Benka Gyula Evangélikus Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Óvoda
41
/
14.46
4. hely - Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kecskék
Báthory István Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium
38.5
/
43
4. hely - Heves
Rozsomákok
Adácsi Szent Jakab Katolikus Általános Iskola és Sportiskola
33.5
/
38.1
4. hely - Csongrád
Zöldtrió
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium, Általános Iskola Pallavicini Sándor Általános Iskolája
34.5
/
34
4. hely - Borsod-Abaúj-Zemplén
Zöldszemesostorosok
Diósgyőri Gimnázium
37
/
29
4. hely - Jász-Nagykun-Szolnok
Orczy Girls
Orczy Anna Általános Iskola
33
/
32
4. hely - Hajdú-Bihar
GrandWay
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola
38.5
/
38.15
4. hely - Békés
Tengeri Csillagok
Benka Gyula Evangélikus Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Óvoda
36
/
14.5
5. hely - Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kocsordi Csíkosok
Kocsordi Jókai Mór Általános Iskola
38
/
29
5. hely - Heves
FM Harcosok
Felső-Mátrai Zakupszky László Általános Iskola és Óvoda
33
/
38
5. hely - Csongrád
Zöldcsalád
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium, Általános Iskola Pallavicini Sándor Általános Iskolája
33
/
31
5. hely - Borsod-Abaúj-Zemplén
ÖkoCsajok
Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola
34.5
/
43
5. hely - Jász-Nagykun-Szolnok
Okosok
Túrkevei Petőfi Sándor Általános Iskola
32
/
32
5. hely - Hajdú-Bihar
Környezet védők
Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
37.5
/
31.05
5. hely - Békés
GOFRI GANG
Köröstarcsai Arany Gusztáv Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
33
/
14.42
6. hely - Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kocsordi Muskétások
Kocsordi Jókai Mór Általános Iskola
35
/
22
6. hely - Heves
Vörös ingesek
Rózsaszentmártoni Móra Ferenc Általános Iskola
32.5
/
28.7
6. hely - Csongrád
Szuper mega hármas
Szegedi Fekete István Általános Iskola
29
/
23
6. hely - Borsod-Abaúj-Zemplén
HavZ
Fráter György Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
34
/
29
6. hely - Jász-Nagykun-Szolnok
Természetvédők
Túrkevei Petőfi Sándor Általános Iskola
30.5
/
39
6. hely - Hajdú-Bihar
Vándor sólyom
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola
37
/
37.35
6. hely - Békés
Mivagyunkazők
Benka Gyula Evangélikus Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Óvoda Bacsó Béla Utcai Telephelye
31
/
14.41
7. hely - Szabolcs-Szatmár-Bereg
11-17-8
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola
31
/
28
7. hely - Heves
Fügefutók
Nagyfügedi Arany János Általános Iskola
27
/
29.1
7. hely - Csongrád
Abrakadabra
Szegedi Fekete István Általános Iskola
26.5
/
27
7. hely - Borsod-Abaúj-Zemplén
Sárospataki Zöldek
Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola
30
/
44
7. hely - Jász-Nagykun-Szolnok
Törpillák
Mezőtúri II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
29.5
/
31
7. hely - Hajdú-Bihar
ÖkoFamily
Barsi Dénes Általános Iskola
33.5
/
30.13
7. hely - Békés
Zöldek
Savio Szent Domonkos Katolikus Általános Iskola és Óvoda Végegyháza Széchenyi Utcai Iskolai Telephelye
31
/
14.46
8. hely - Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kocsordi Gazdák
Kocsordi Jókai Mór Általános Iskola
28.5
/
23
8. hely - Heves
Zöld Lányok
Erdőteleki Mikszáth Kálmán Általános Iskola
24.5
/
29.4
8. hely - Csongrád
pro team
Szegedi Fekete István Általános Iskola
24.5
/
28
8. hely - Borsod-Abaúj-Zemplén
Zöldokosok
Taktaharkányi Apáczai Csere János Általános Iskola
29
/
30
8. hely - Jász-Nagykun-Szolnok
"NASA"
Túrkevei Petőfi Sándor Általános Iskola
23.5
/
38
8. hely - Hajdú-Bihar
Ökologic
Szoboszlói Úti Általános Iskola
27
/
30.46
8. hely - Békés
Zöldküllők
Benka Gyula Evangélikus Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Óvoda
30
/
23
9. hely - Békés
Okosok
Savio Szent Domonkos Katolikus Általános Iskola és Óvoda Végegyháza Széchenyi Utcai Óvodai Telephelye
25.5
/
14.45
Helyezés / Csapat
Pont/Idő
1. hely - Bács-Kiskun
Szuper Hármas
Bátyai Általános Iskola
38.5
/
38.1
1. hely - BUDA
Infinity team
Budapest XXII. Kerületi Budai Nagy Antal Gimnázium
46
/
35
1. hely - Budapest-Pest
HoloBoxZrt
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
45.5
/
14.5
1. hely - Fejér
Zöldokos csajok
Talentum Református Általános Iskola, Székesfehérvár
46.5
/
14.3
1. hely - Komárom-Esztergom
Kék Bolygó
Kőkúti Általános Iskola Fazekas Utcai Tagintézménye
46
/
31.30
1. hely - Nógrád
Bolyaisok
Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium
40.5
/
31.5
1. hely - Pest
Polimetil-metakrilát
Szentendrei Református Gimnázium
43
/
27
2. hely - Bács-Kiskun
Száz-a-sok
Bajai Szentistváni Általános Iskola
37
/
35.5
2. hely - BUDA
Krumpligombóc
Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium
43
/
34
2. hely - Budapest-Pest
Zuhanyrózsák
Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium
44.5
/
14.5
2. hely - Fejér
3 KIRÁLYOK
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola
46.5
/
14.36
2. hely - Komárom-Esztergom
Zeepmo
Dorogi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű és Sportiskolai Általános Iskola Petőfi Sándor Tagiskolája
46
/
35.17
2. hely - Nógrád
ADóZi
Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium
34
/
25.3
2. hely - Pest
PirosPelikánok
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola
39
/
22
3. hely - Bács-Kiskun
PaLiBá
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola
35
/
29.3
3. hely - BUDA
Aloe Vera
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
42
/
30
3. hely - Budapest-Pest
SZIGokos
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
41
/
14.3
3. hely - Fejér
szürke farkasok
Talentum Református Általános Iskola, Székesfehérvár
46
/
14.36
3. hely - Komárom-Esztergom
GreenTeam2019
Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola
36.5
/
33
3. hely - Pest
Berceli Csudák
Ceglédberceli Eötvös József Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
37.5
/
23
4. hely - Bács-Kiskun
Tüzes Vízcseppek
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola Gy. Szabó Béla Tagiskolája
35
/
35.4
4. hely - BUDA
Csirkepörköltek
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
41
/
33
4. hely - Budapest-Pest
Bajza 3-as
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola
38
/
14.4
4. hely - Fejér
Lepsényi Aranyok
Lepsényi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
43.4
/
14.3
4. hely - Komárom-Esztergom
Na, szállj!
Angyalffy Mátyás Általános Iskola és Művészeti Iskola
36
/
31.45
4. hely - Pest
Sivatagi Hollófejűek
Farmosi Általános Iskola
37
/
28
5. hely - Bács-Kiskun
Kvantum_team.
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola Gy. Szabó Béla Tagiskolája
34.5
/
36.33
5. hely - BUDA
PöPecek
Budapest II. Kerületi Móricz Zsigmond Gimnázium
40.5
/
20
5. hely - Budapest-Pest
Csajok
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola
35
/
14.3
5. hely - Fejér
Viktor Gyermekei
Móri Radnóti Miklós Általános Iskola Pusztavámi Tagiskolája
37.5
/
14.36
5. hely - Komárom-Esztergom
Tatai angyalok
Kőkúti Általános Iskola Fazekas Utcai Tagintézménye
36
/
33
6. hely - Bács-Kiskun
Zöldikék
Pálmonostorai Gárdonyi Géza Általános Iskola
33.5
/
23.3
6. hely - BUDA
Környezetvédők
Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium
40
/
27
6. hely - Budapest-Pest
DinnyésZsírosKenyér
Rákospalotai Meixner Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
30.5
/
14.41
6. hely - Fejér
Sárkányölők
Mezőszentgyörgyi Eötvös Károly Általános Iskola
29.5
/
14.36
6. hely - Komárom-Esztergom
Greenmen
Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola
35
/
37.21
7. hely - Bács-Kiskun
Dementorok
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
32.5
/
34.58
7. hely - BUDA
Fekete nadálytő
Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
37.5
/
36
7. hely - Budapest-Pest
Sittesek
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola
29
/
14.42
7. hely - Komárom-Esztergom
Okoskák
Martfűi József Attila Általános Iskola
35
/
45
8. hely - Bács-Kiskun
Öko-sokk
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola
31
/
35.25
8. hely - BUDA
fotoszintetizálók
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
35
/
32
8. hely - Budapest-Pest
Kalandorok
Budapest XXI. Kerületi Nagy Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
27.5
/
14.46
8. hely - Komárom-Esztergom
Klumpaosztag
Komáromi Jókai Mór Gimnázium
32
/
32.27
9. hely - Bács-Kiskun
Fekete Rózsák
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola
31
/
37.5
9. hely - BUDA
Csalán
Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
27
/
36
9. hely - Komárom-Esztergom
Mojáre
Dorogi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű és Sportiskolai Általános Iskola Petőfi Sándor Tagiskolája
30.5
/
36
Helyezés / Csapat
Pont/Idő
1. hely - Baranya
NASA
Vokányi Általános Iskola
44.5
/
32.5
1. hely - Tolna
Fotoszíntévesztők
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola
40
/
25
1. hely - Vas
Ezüst Sólymok
Körmendi Kölcsey Utcai Általános Iskola
45.5
/
14.46
1. hely - Győr-Moson-Sopron
Agymenők
Kónyi Deák Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
45
/
14.45
1. hely - Zala
Okoskák
Eötvös József és Liszt Ferenc Általános Iskola
39.5
/
34.14
1. hely - Veszprém
Veszprémi Csodabogarak (megváltozott név)
Padányi Biró Márton Római Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola
44
/
14.41
1. hely - Somogy
Kengurugang
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium
51
/
14.45
2. hely - Baranya
Csak a természet
Vokányi Általános Iskola
31
/
22.3
2. hely - Tolna
Biológusok
Szekszárdi Garay János Gimnázium
37
/
23
2. hely - Vas
Tőzikék
Győrvári Béri Balogh Ádám Általános Iskola
43
/
14.49
2. hely - Győr-Moson-Sopron
Zöldikék
Kónyi Deák Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
44
/
14.43
2. hely - Zala
Terrakották
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium
38.5
/
31.3
2. hely - Veszprém
Ökomanók
Tasner Antal Általános Iskola
44
/
14.54
2. hely - Somogy
A víz harcosai
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium
43
/
14.52
3. hely - Baranya
BTS Girl A.R.M.Y
Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola , Batthyány Kázmér Általános Iskolája
30
/
39
3. hely - Tolna
Garay zöldek
Szekszárdi Garay János Gimnázium
37
/
29
3. hely - Vas
Koalamacik
Rumi Rajki István Általános Iskola
42
/
14.45
3. hely - Győr-Moson-Sopron
öko club
Kónyi Deák Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
40
/
14.42
3. hely - Zala
Vetőmagok
Landorhegyi Sportiskolai Általános Iskola
36
/
30.1
3. hely - Veszprém
Team10
Türr István Gimnázium és Kollégium
42.5
/
14.58
3. hely - Somogy
Ződ tíím
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium
41
/
14.54
4. hely - Baranya
Pénzhackerek
Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola , Batthyány Kázmér Általános Iskolája
26
/
36
4. hely - Tolna
Nyári zápor
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola Szent Imre utcai Telephelye
34.5
/
35
4. hely - Vas
Széchenyis lányok
Szentgotthárd és Térsége Iskola Széchenyi István 5-8. Évfolyamos Általános Iskolája
39
/
14.5
4. hely - Győr-Moson-Sopron
MaTaZso
Győri Gárdonyi Géza Általános Iskola
40
/
14.45
4. hely - Zala
Team Noname
Eötvös József és Liszt Ferenc Általános Iskola
35
/
27.45
4. hely - Veszprém
Biomok
Padányi Biró Márton Római Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola
42
/
14.51
4. hely - Somogy
Erdőjárók
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
38
/
14.47
5. hely - Baranya
Hajnalhasadás
Egyházasharaszti Körzeti Általános Iskola
24
/
24
5. hely - Tolna
Világutazók
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola Szent Imre utcai Telephelye
33
/
34
5. hely - Vas
Elit
Szentgotthárd és Térsége Iskola Széchenyi István 5-8. Évfolyamos Általános Iskolája
36.5
/
14.48
5. hely - Győr-Moson-Sopron
Kónyi Tigrisek
Kónyi Deák Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
39.5
/
14.46
5. hely - Zala
Trio
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium
33
/
39.4
5. hely - Veszprém
Skubidook
Tarczy Lajos Általános Iskola
37.5
/
14.52
5. hely - Somogy
Ökoőzek
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola
37.5
/
14.53
6. hely - Baranya
Zöldmanók
Versendi Általános Iskola
24.5
/
37
6. hely - Tolna
Tigriscápák
Szekszárdi Garay János Gimnázium
32
/
36
6. hely - Vas
Zöldikék
Győrvári Béri Balogh Ádám Általános Iskola
31
/
14.5
6. hely - Győr-Moson-Sopron
Mr Bab
Háry László Általános Iskola
37.5
/
14.51
6. hely - Zala
Brokkolifejek
Petőfi Sándor és Dózsa György Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Dózsa György Tagiskolája
32
/
34.37
6. hely - Veszprém
Zöldek
Tasner Antal Általános Iskola
35
/
14.59
6. hely - Somogy
Poloskák
Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
33.5
/
14.49
7. hely - Baranya
50 CENT
Egyházasharaszti Körzeti Általános Iskola
20.5
/
25
7. hely - Tolna
Tigrisliliom
Szekszárdi Garay János Gimnázium
31
/
26
7. hely - Vas
Egervölgyiek
Suli Harmónia Általános Iskola Egervölgy
29.5
/
14.47
7. hely - Győr-Moson-Sopron
Jaguár csapat
Kónyi Deák Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
36
/
14.44
7. hely - Zala
Bajnokok
Landorhegyi Sportiskolai Általános Iskola
31.5
/
29.19
7. hely - Veszprém
Kémikusok
Református Általános Iskola Balatonfüred
30.5
/
14.55
7. hely - Somogy
Fenntart6.o.k
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola
30.5
/
14.55
8. hely - Baranya
Pandamacik
Egyházasharaszti Körzeti Általános Iskola
10
/
17
8. hely - Tolna
The Cool Foxes
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Döbröközi Általános Iskolája
28
/
23
8. hely - Vas
Pálmafa
Körmendi Kölcsey Utcai Általános Iskola
28.5
/
14.45
8. hely - Győr-Moson-Sopron
Kónyi Zöld Bikák
Kónyi Deák Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
34.5
/
14.46
8. hely - Zala
papucsállatka14
Petőfi Sándor és Dózsa György Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Dózsa György Tagiskolája
31
/
33.43
8. hely - Veszprém
Nicsino1
Csabrendeki Általános Iskola
29
/
14.58
8. hely - Somogy
Kecske
Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
28
/
14.48
9. hely - Tolna
-Dá-Lu-Zsó-
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Döbröközi Általános Iskolája
25
/
30
9. hely - Vas
unikornis10
Körmendi Kölcsey Utcai Általános Iskola
27
/
14.49
9. hely - Győr-Moson-Sopron
Zöld Darazsak
Kónyi Deák Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
34
/
14.47
9. hely - Veszprém
Bajnokok
Csabrendeki Általános Iskola
24
/
14.44
9. hely - Somogy
Természetesen
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola
19
/
14.46

A 2019. évi ZöldOkos Kupa online fordulóinak eredményei

Baranya
Borsod-Abaúj-Zemplén
Buda (Budapest)
Bács-Kiskun
Békés
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád
Pest
Pest (Budapest)
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala





Az oldal töltődik.

A ZöldOkos Kupa a Fenntarthatósági Témahét keretében valósult meg. A PontVelem Okos Program a tudatos diákok és iskolák programja. A program Okos, mert értékes nyereményekkel, játékos formában ösztönöz a szelektív hulladékgyűjtésre, a pénzügyi tudatosságra és a rászorulók támogatására.

Vegyél részt ezen a tudáspróbán is!